Poradové číslo: | 91 |
Odhadovaná cena: | 8 500 – 12 000 € |
Konečná cena: | 10 000 € |
Rok: Okolo 1885
Technika: Olej, plátno, kartón
Rozmery: 56 x 45 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: aukc. Dreweatt’s 2009, 353