Poradové číslo: | 89 |
Odhadovaná cena: | 4 500 – 7 000,- € |
Konečná cena: | 4 200 € |
Rok: 1885 – 1890
Technika: Olej, plátno, drevo
Rozmery: 28 x 22 cm
Značené: Značené vpravo dole: Medny.
Popis: z. s.: ceruzou K 159 a pečiatka Referátu na ochranu pamiatok na Slovensku
Kállai 159
aukc. Dreweatt’s 2009, 374