Poradové číslo: |
259 |
Vyvolávacia cena: |
600 € |
Konečná cena: |
500 € |
Rok: 1823
Technika: 812,5 striebro. Váha: 194 g, 201 g
Rozmery: výška 22 cm
Značené: Značené: 13 lotovým puncom s datovaním 1823, Pozson, GERICK