12. Jún 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL H. PETERS-EBECKOVEJ NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
5 183,- EUR Čítajúca. 1912. Olej na plátne.84,5 x 96cm. Brémy 1992
Poradové číslo: | 175 |
Vyvolávacia cena: | 830 € |
Konečná cena: | 664 € |
Rok: okolo 1915
Technika: akvarel, gvaš na kartóne
Rozmery: 61 x 80 cm
Značené: vpravo dole "Hela Peters Ebecke"