72. Letná aukcia výtvarných diel

12. Jún 2007

Aukcie | 72. Letná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL W. E. SCHOFIELDA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
59 788,- EUR Farma. Olej na plátne, 63, 5 x 75, 5 cm. Washington 2000
51 312,- EUR Dorset Way. Olej na plátne,m 66 x 77 cm. Downington 2000
39 910,- EUR Farma Cornvall. Olej na plátne, 50 x 61 cm. Washington 2002
36 295,- EUR Zimná krajina. Olej na plátne, 77 x 91 cm. Washington 2000
32 914,- EUR Farma Cliff. Olej na plátne, 76 x 91 cm. New York 2000
26 610,- EUR Zimné ráno. Olej na plátne, 63 x 71 cm. Washington 2002
25 755,- EUR Novembrové ráno. Olej na plátne, 66 x 76 cm. Milford 2002

158. Zimná aukciaNa aukcii bolo vydražených 74 diel (57%) v celkovej hodnote 502 250 €. Nevydražené diela je možné zakúpiť v našich výstavných priestoroch.