12. Jún 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL W. E. SCHOFIELDA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
59 788,- EUR Farma. Olej na plátne, 63, 5 x 75, 5 cm. Washington 2000
51 312,- EUR Dorset Way. Olej na plátne,m 66 x 77 cm. Downington 2000
39 910,- EUR Farma Cornvall. Olej na plátne, 50 x 61 cm. Washington 2002
36 295,- EUR Zimná krajina. Olej na plátne, 77 x 91 cm. Washington 2000
32 914,- EUR Farma Cliff. Olej na plátne, 76 x 91 cm. New York 2000
26 610,- EUR Zimné ráno. Olej na plátne, 63 x 71 cm. Washington 2002
25 755,- EUR Novembrové ráno. Olej na plátne, 66 x 76 cm. Milford 2002
Poradové číslo: | 204 |
Vyvolávacia cena: | 11 618 € |
Rok: okolo 1910
Technika: olej na plátne
Rozmery: 99 x 123 cm
Značené: vľavo dole "S. W."