Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 9 958,18,- € Pancierovaný portrét. 1965. Vosk, tempera, asambláž medeným plechom. 90 x 60 cm. (83. zimná aukcia, 2. 12. 2008)
7 000,- € Matka s dieťaťom. Okolo 1960 – 65. Olej, asambláž plechom na kartóne. 90 x 64 cm. (89. zimná aukcia. 1. 12. 2009)
6 200,- € Exagi Monumentum. 1967. Tempera, kombinácia technik na kartóne. 90 x 60 cm. (96. jarná aukcia, 8. 3. 2011)
5 000,- € Autoportrét. 1964. Tempera, asambláž plechom na tenkom papier. 90 x 60 cm. (84. jarná aukcia,10. 3. 2009)
5 000,- € Vtáčnik. 1964. Tempera, asambláž plechom na tenkom papier. 90 x 60 cm. (84. jarná aukcia,10. 3. 2009)
Poradové číslo: | 105 |
Vyvolávacia cena: | 1 800 € |
Rok: Okolo 1935
Technika: Olej na preglejke
Rozmery: 35 x 46 cm.
Značené: Značené vpravo dole "Szabó Gy."