Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: 78 000,- € Pltník. Okolo 1935-36. Olej na plátne. 68 x 53 cm. (89. zimná aukcia. 1. 12. 2009)
52 000,- € Bačov sen. Okolo 1935 – 36. Olej na plátne. 70 x 55 cm. (95. zimná aukcia, 7. 12. 2010)
40 000,- € Na ceste domov. 1947. Olej na plátne. 74 x 60 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
29 000,- € Vrch. 1934. Olej na plátne. 78 x 56 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
26 000,- € Zlatá jeseň. 1957. Olej na plátne. 56 x 46 cm. (90. jarná aukcia, 9. 3. 2010)
21 576,05,- € Torzo. 1938. Olej na plátne. 68 x 54 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
21 200,- € Hincovské pleso . 1961. Olej na plátne. 41 x 33 cm. (100. jubilejná večerná aukcia, 15.11.2011)
Poradové číslo: | 72 |
Vyvolávacia cena: | 1 200 € |
Konečná cena: | 950 € |
Rok: Okolo 1940-45
Technika: Akvarel, tempera na papieri
Rozmery: 41 x 30 cm.
Značené: Značené vpravo dole "Weiner Kráľ"