Poradové číslo: | 1 |
Odhadovaná cena: | 40 000 – 50 000 € |
Konečná cena: | 54 000 € |
Rok: 1900 – 1905
Technika: Olej, plátno
Rozmery: 95 x 62 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: z. s.: natlačená značka plátna „Malereinwand & Farben-Fabrik N. A. Ebeseder Wien I. Opernring 9“
Kállai 86
aukc. Dreweatt’s 2009, 351