Poradové číslo: | 2 |
Odhadovaná cena: | 18 000 – 25 000 € |
Konečná cena: | 42 000 € |
Rok: 1895 – 1900
Technika: Olej, plátno, kartón
Rozmery: 45 x 60 cm
Značené: Značené vpravo dole: Mednyánszky
Popis: Kállai 79
aukc. Dreweatt’s 2009, 376