Poradové číslo: |
304 |
Nevydražené |
Vyvolávacia cena: |
700 € |
Rok: 1865
Technika: Sklenená misa so zvlneným okrajom, ručne maľovaná, noha - podstavec striebro
Rozmery: výška 23 cm, priemer misky 18,5 cm
Značené: Značené puncom "Viedeň,13 lot., datované 1865"