Poradové číslo: | 191 |
Vyvolávacia cena: | 398 € |
Konečná cena: | 664 € |
Technika: tempera na kartóne
Rozmery: 25 x 17,5 cm
Značené: Značené vpravo dole „E. Zetsche 1918“
Popis: Diela E. Zetscheho sa v poslednom období dražili na svetových aukciách za nasledovné ceny $ 10 200,- Pohľad na ruiny Seftenbergu v Kremži, olej, kartón, 24x15,5 cm, Viedeň 1998 $ 4 776,- Pláž pri Severnom mori, olej, plátno, 98x52 cm, Viedeň 1997 $ 2 052,- Motív z Merana, akvarel, papier, 17x23 cm, Viedeň 1997 $ 1 914,- Letná krajina so zberačkou korenia na úpätí lúky, olej, kartón, 32x34 cm, Drážďany 1998 $ 1 488,- Lesná krajina, akvarel, papier, 25,5x36 cm, Viedeň 1997 $ 1 047,- Letná krajina, olej, plátno, 70x96,5 cm, Stockholm 1997