Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel E. Semiana na aukciách SOGY:
46 000,- Sk Autoportrét s pohárom. Okolo 1944. Olej na plátne. 45x36 cm. (32. letná
aukcia, 4. 6. 2002)
30 000,- Sk Stretnutie s dievčaťom. Okolo 1943. Olej na plátne. 36x25,5 cm. (32. letná
aukcia, 4. 6. 2002)
15 000,- Sk Snívajúca žena. 1945-46. Akvarel na papieri. 30x25 cm. (26. letná aukcia,
5. 6. 2001)
Poradové číslo: | 106 |
Vyvolávacia cena: | 133 € |
Technika: kresba štetcom, tušom na papieri
Rozmery: 22 x 14,5 cm