Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel I. Weinera-Kráľa na aukciách SOGY:
376 000,- Sk Pltník. Okolo 1935. Olej na plátne. 67x53 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
270 000,- Sk Čičmianky. 1967. Olej na plátne. 60x47 cm. (23. zimná aukcia, 5. 12. 2000)
260 000,- Sk Portrét sediacej ženy. Okolo 1925. Olej na plátne. 78x60 cm. (9. jesenná
aukcia, 17. 9. 1998)
250 000,- Sk Slovenská madona. 1930. Olej na plátne. 74x53 cm. (3. jesenná aukcia,
25. 9. 1997)
230 000,- Sk Malenica pod Manínom. 1939. Olej na dreve. 52x38 cm. (9. jesenná aukcia,
17. 9. 1998)
Poradové číslo: | 55 |
Vyvolávacia cena: | 597 € |
Konečná cena: | 863 € |
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 30,5 x 20 cm
Značené: Značené vpravo dole „I. Weiner-Kráľ 53“