12. Október 2004
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY GRAFICKÝCH A KRESLIARSKYCH DIEL E. FUCHSA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
10 000,- EUR Sfinga. Gvaš, farebná ceruza na papieri. 53 x 38 cm. Viedeň 2003
9 500,- EUR Na jar. Kombinovaná technika na papieri. 50 x 37, 5 cm. Viedeň 2002
8 720,- EUR Kvety. Pastel na papieri. 62 x 47 cm. Viedeň 2001
7 000,- EUR Strom. Akvarel na papieri. 34 x 20 cm. Viedeň 2003
Poradové číslo: | 235 |
Vyvolávacia cena: | 398 € |
Technika: farebná litografia na papieri
Rozmery: 24 x 20,5 cm
Značené: vpravo dole „E. F.“