15. Marec 2005
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. NEMČÍKA NA AUKCIÁCH SOGY:
67 000,- Sk Pri potoku v Solivare. 1948. Olej na plátne. 78 x 103 cm. (25. jarná aukcia, 20. 3. 2001)
38 000,- Sk Vykopávanie zemiakov. 1942. Olej na plátne. (9. jesenná aukcia, 17. 9. 1998)
38 000,- Sk Kytica. 1947. Olejová tempera na papieri. 97 x 80 cm. (51. jesenná aukcia, 12. 10. 2004)
Poradové číslo: | 286 |
Vyvolávacia cena: | 597 € |
Rok: 1967
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 20 x 83 cm
Značené: Značené vpravo dole „ Nemčík 1967“