06. Jún 2006
Poradové číslo: | 32a |
Vyvolávacia cena: | 4 979 € |
Rok: 1731
Technika: olej na plátne, dublované
Rozmery: 87 x 76 cm
Značené: nie
Popis: Podľa informácie majiteľa bolo dielo značené a datované na pôvodnom plátne, ktoré akad. mal. Jozef Beňušík okolo 1970, v rámci celkového reštaurovania obrazu nadubloval na nové plátno.