03. Október 2006
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL W. LEGLERA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
4 000,- EUR Krajina. Olej na plátne. 52 x 61 cm. Viedeň 2001
3 293,- EUR Interiér. Olej na plátne. 65 x 65 cm. Viedeň 1991
2 698,- EUR Kaltenbergergasse. 48 x 54 cm. New York 1993
2 378,- EUR Interiér s kvetmi. 85 x 65 cm. Zurich 1998
Poradové číslo: | 158 |
Vyvolávacia cena: | 597 € |
Konečná cena: | 498 € |
Rok: 1917
Technika: olej na plátne
Rozmery: 54 x 67 cm
Značené: vpravo dole „W. Legler 1917“