67. Jesenná aukcia výtvarných diel

03. Október 2006

Aukcie | 67. Jesenná aukcia výtvarných diel

Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY POROVNATEĽNÝCH DIEL W. MEADOWSA NA SVETOVÝCH AUKCIÁCH:
19 018,- EUR Grand Canal, Benátky (2). Olej na plátne. 38,1 x 76,5 cm. Londýn 2005 5 883,- EUR Vjazd do Grand Canal. Olej na plátne. 26 x 46 cm. Londýn 2000 4 556,- EUR Letný deň. Olej na plátne. 76,5 x 127 cm. Londýn 1999 3 438,- EUR Grand Canal, Benátky. Olej na plátne. 29,4 x 59,4 cm. Ilkley, 2001