20. Marec 2007
Poradové číslo: | 176 |
Vyvolávacia cena: | 1 328 € |
Konečná cena: | 1 062 € |
Rok: 1922-23
Technika: olej na plátne
Rozmery: 48 x 30,7 cm
Značené: vpravo dole monogramom „A. W.“
Popis: K dielu je priložený znalecký posudok spracovaný expertom Maďarskej národnej galérie Lászlom Borbélym.