20. Marec 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL V. BELÁNYIHO NA AUKCIÁCH SOGY:
58 000,- Sk Veľká kytica. Okolo 1910. Olej na plátne. 100 x 68 cm. (45. zimná aukcia, 2. 12. 2003)
27 000,- Sk Kúpajúce sa. Okolo 1940. Kresba perom, tušom, štetcom, akvarelom na papieri. 42 x 29 cm. (37. jarná aukcia, 18. 3. 2003)
23 000,- Sk Zátišie s kvetmi a pomarančami. Okolo 1910. Olej na plátne. 72 x 58 cm. (55. jarná aukcia, 15. 3. 2005)
Poradové číslo: | 45 |
Vyvolávacia cena: | 1 162 € |
Konečná cena: | 1 129 € |
Rok: okolo 1910
Technika: olej na plátne
Rozmery: 65 x 49 cm
Značené: vpravo dole „Belányi“