02. Október 2007
Najvyššie dosiahnuté konečné ceny diel autora: NAJVYŠŠIE DOSIAHNUTÉ KONEČNÉ CENY DIEL J. LADVENICU NA AUKCIÁCH SOGY:
48 000,- Sk Slovenská rozprávka. 1946. Olej na lepenke. 90 x 79 cm (65. letná aukcia, 6. 6. 2006)
40 000,- Sk V rozhovore. 1942. Olej na plátne. 47 x 52 cm. (5. jarná aukcia, 17. 3. 1998)
5 000,- Sk Zo slovenských rozprávok. 1943. Kresba ceruzou kolorovaná akvarelom na papieri. 47 x 34 cm. (22. jesenná aukcia, 26. 9. 2000)
Poradové číslo: | 3 |
Vyvolávacia cena: | 1 162 € |
Rok: 1944
Technika: olej na plátne
Rozmery: 80 x 90 cm
Značené: vľavo dole „J. Ladvenica 1944“